Londoni Arsenal alistas vapralt võidelnud Burnley

Tänase mängu võtmeisik oli Dani Ceballos, kes assisteeris mõlemat väravat.
Tänase mängu võtmeisik oli Dani Ceballos, kes assisteeris mõlemat väravat. Foto: BEN STANSALL / AFP

Täna sai avapaugu Premier League'i teine mängudevoor, kui vastamisi läksid Arsenal ja Burnley. Kohtumise lõpuks säras staadioni tulikirjal 2:1, mis tnnistas Londoni suurklubi paremust.

Arsenal asus kodupubliku ees peetud matši juhtima 13. minutil, kui jala sai valgeks prantslane Alexandre Lacazette. Üsnagi atraktiivse ja võitlusliku mängu viigivärav sündis 43. minutil. Seekord oli jaol Burnley ründetuus Ashley Barnes.

Teisel poolajal jagus võimalusi mõlemale meeskonnale, kuid Pierre Emerick-Aubameyang oli väljakul ainuke mees, kes suutis 64. minutil šansi realiseerida. Tänane tabamus oli 30-aastase Gaboni koondislase jaoks juba hooaja teine.

Visalt võidelnud Burnleyl oli lõpuminutitel mitu head võimalust seisu viigistamiseks, kuid peakohtunik Mike Dean'i lõpuvile jättis kolm võidupunkti siiski Inglismaa pealinna.

Kaks võitu tõstavad Arsenali ajutiselt liigatabeli liidriks. Burnley asub kolme punktiga 8. positsioonil. Eelmainitud seis päeva lõpuks siiski oluliselt muutub, sest enamik meeskonnad alustasid enda kohtumistega kell 17.