Maardu alistas Kuressaare ja muutis võitluse püsimajäämise nimel ülipõnevaks

Maardu Linnameeskonna jalgpallurid
Maardu Linnameeskonna jalgpallurid Foto: Sille Annuk / Tartu Postimees

Maardu Linnameeskond alistas jalgpalli Premium liiga 24. mängudevoorus koduväljakul FC Kuressaare 2:1.

Maardu asus kohtumist juhtima 36. minutil, kui leedulane Domantas Antanavicius liiga uustulnuka juhtima viis. Teisel poolajal suutis Maardu oma eduseisu suurendada, kui 56. minutil oli täpne Ilja Zelentsov.  69. minutil õnnestus saarlastel üks värav tagasi lüüa, kui Roomer Tarajevi määratud penalti realiseeris Märten Pajunurm. Rohkemaks aga Kuressaare täna suuteline polnud ja tulemusega 2:1 ka kohtumine lõppes.

Maardu tänane võit muutis Premium liiga tagumise poole omavahelise heitluse ülipõnevaks. Kuressaare jätkab 17 punktiga seitsemendal kohal, Tallinna Kalev on 16 punktiga kaheksas ning Viljandi Tulevik ja Maardu Linnameeskond paikenevad 15 punktiga vastavalt üheksandal ja kümnedal positsioonil.