Uue võimaluse saanud Gareth Bale aitas Real Madridi võidule

Gareth Bale.
Gareth Bale. Foto: Frank Franklin II / AP

La Liga avaringis kohtusid täna Real Madrid ja Celta Viga. Hispaania pealinna suurklubi võitis mängu kindla 3:1 tulemusega. Võitjate poolelt oli algkooseisus ka Gareth Bale, kes andis avaväravale resultatiivse söödu.

Real asus kohtumist juhtima juba 12. minutil, kui jala sai valgeks prantslane Karim Benzema. Edasi muutusid asjad väga tuliseks, sest esimesel poolajal jagas peakohtunik välja neli kollast kaarti ning nagu arvata oli, siis ka teises vaatuses olukord ei paranenud. 56. minutil teenis Reali poolelt punase kaardi Luka Modric, mis jättis meeskonna väljakule kümnekesi.

Olenemata arvulisest vähemusest suutsid 33-kordsed Hispaania meistrid eduseisu suurendada, sest Toni Kroosi 61. minuti imeline kauglöök ja Lucas Vazqueze tabamus andsid tiimile kindla edumaa. Celta Vigo avavärava eest hoolitses mängu viimastel hetkedel Iker Losada.

Tänane võit oli Realile eriti magus, sest nende igipõline rivaal FC Barcelona sai eile šokeeriva kaotuse Bilbao Athleticult.

Järgmises ringis minnakse vastamisi Valladolidiga, Celta Vigo kohtub Valenciaga.