Rannajalgpallikoondis sai valusa kaotuse Ungarilt

Eesti rannajalgpalli koondis.

FOTO: EJLi koduleht

Eile Itaalias Catanias toimuvat Euroliiga B-divisjoni etappi võidukalt alustanud Eesti pidi täna vastu võtma valusa kaotuse Ungarilt, kellele jäädi alla lisaajal 4:5

Meeskond tegi unelmate alguse, kui juba esimese nelja minutiga mindi 3:0 juhtima. Skoori avas Sander Lepik, seejärel lõid vastased omavärava ja Lepik lisas neljandal minutil juba teise tabamuse. Sama skooriga lõppes nii esimene kui ka teine kolmandik.

Ungari tuli mängu tagasi kolmanda kolmandiku teisel minutil ning kolmandiku keskel vähendati vahe lõigest üheväravaliseks. Kui mängida jäi alla poole minuti, tõusis meeskonna kangelaseks avakolmandikul omavärava löönud Viktor Turos, kes viis mängu lisaajale.

Lisaajal õnnestus Eestil tänu Lepikule taas mängu juhtima minna, kuid viigivärav lisaajal eelviimasel minutil ja Turose võiduvärav lisaaja viimasel minutil andis dramaatilise võidu ungarlastele.

Rannajalgpallikoondise jaoks lõpeb turniir homme, kui Eesti aja järgi kell 10.00 minnakse vastamisi Leeduga. Ungari on seni võitnud mõlemad mängud, Leedu ja Eesti on jagu saanud Moldovast. Alagrupi esikoht tähendaks kvalifitseerumist finaalvõistlusele, mis leiab aset Portugalis Figueira da Fozis 5.-8. septembrini. Neljast alagrupist pääsevad finaalvõistlusele alagruppide võitjad ning lisaks kolm paremat teise koha omanikku.

Eesti rannajalgpallikoondis:

Markus Lukk (VV) - SK Augur Enemat

Kaspar Kotter (VV) - Saue JK

Joosep Juha - SK Augur Enemat

Indrek Palm - Nõmme BSC OlyBet

Kevin Sooaluste - BSC Thunder Häcker

Rasmus Munskind - SK Augur Enemat

Rauno Nõmmiko - SK Augur Enemat

Sander Lepik - SK Augur Enemat

Erol Kigaste - BSC Thunder Häcker

Ervin Stüf - BSC Thunder Häcker

Treener: Kristian Marmor

Füsioterapeut: Siret Kalbus

Mänedžer: Raili Ellermaa

Tagasi üles