Eesti võrkpallikoondis kaotas kontrollkohtumise Türgile 1:4

Eesti meeste võrkpallikoondis.
Eesti meeste võrkpallikoondis. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

EM-finaalturniiriks valmistuv Eesti võrkpallikoondis kaotas kontrollkohtumises Türgile 1:4.

Kuna tegemist oli kontrollmängudega, siis leppisid peatreenerid kokku, et 3:1 seisult mängitakse veel üks geim. Nii võitis Türgi selle kontrollkohtumise lõpuks 4:1.

Avageimi võitis Türgi 27:25, seejärel suutis Eesti omakorda geimivõidu saada seisuga 25:22. Sealt edasi kuulusid aga kaks järgmist geimi taas Türgile seisudega 25:22 ja 25:21. Lisageimi võitis Türgi 20:18.

Eesti resultatiivseim oli täna Hindrek Pulk kes kogus 16 punkti. Timo Tammemaa ning Andrus Raadik said kirja 15 punkti.

Eesti koosseisu kuulusid Markkus Keel, Pulk, Raadik, Rauno Tamme, Tammemaa, Ardo Kreek ja libero Silver Maar, Andri Aganits, Kristo Kollo ja Martti Juhkami. Vigastusest taastuv Robert Täht oli seekord libero rollis