Hundid röövisid jälle Manchester Unitedilt punkte

Kris Ilves
Paul Pogba luhtas teise poolaja keskpaigas suurepärase võimaluse.
Paul Pogba luhtas teise poolaja keskpaigas suurepärase võimaluse. Foto: CARL RECINE / Action Images via Reuters

Eelmisel hooajal Inglismaa jalgpalli kõrgliigas Wolverhampton Wanderersi mahamurdmisega hädas olnud Manchester Unitedi nigel seeria jätkus. Hundid võitlesid esmaspäeva õhtul kodumurul vapralt ja teenisid teises mängudevoorus Unitedi vastu viigipunkti.

United asus mängu 27. minutil juhtima, kui Marcus Rashfordi söödu realiseeris tabamuseks Anthony Martial, lüües Unitedi-karjääri 50. värava. United läks enam kui 30 000 pealtvaataja silme ees poolajapausile üheväravalises eduseisus.

Teiseks poolajaks sekkus Wolverhamptoni särgis väljakule Adama Traore, kes tekitas oma tehnika ja kiirusega Unitedi kaitsjatele probleeme. Hundid jõudsid väravani 55. minutil, kui Ruben Neves saatis nurgalöögijärgses olukorras palli latipõrkest David de Gea selja taha.

See polnud aga kõik. Hea mängu teinud Paul Pogba teenis teise poolaja keskpaigas Unitedile penalti, mida ise ka lööma asus. Pogba pani kuuli teele, aga Wolverhamptoni puurilukk Rui Patricio tõrjus. Paarkümmend sekundit enne mängu lõppu pääses Luke Shaw ohtlikult löögile, aga Patricio oli valvel. Seejärel kõlas peakohtunik Jonathan Mossi lõpuvile.

Wolverhampton Wanderers – Manchester United 1:1 (55. Ruben Neves – 27. Anthony Martial)

Eelmisel hooajal kohtusid Wolverhampton Wanderers ja Manchester United koguni kolm korda. Inglismaa karikasarjas said hundid koduväljakul 2:1 ja liigas 2:0 võidu. Unitedi koduareenil Old Traffordil lõppes liigamäng 1:1 viigiga. Seega pole United suutnud neli mängu järjest Wolverhamptonist jagu saada.

Inglismaa kõrgliiga seis kahe vooru järel: Liverpool 6 punkti, Londoni Arsenal 6, Manchester City 4, Manchester United 4, Brighton & Hove Albion 4, Tottenham Hotspur 4, Bournemouth 4, Sheffield United 4, Everton 4 … Wolverhampton Wanderers 2 … Londoni Chelsea 1.