Ajax tegi Meistrite liiga play-offis Küprose meistriga väravateta viigi

Christopher Krutto
Punase saanud Noussair Mazraoui (vasakul) ja APOELi poolkaitsjaLucas Souza.
Punase saanud Noussair Mazraoui (vasakul) ja APOELi poolkaitsjaLucas Souza. Foto: / AFP

Eile õhtul mängiti Meistrite liiga play-off voorus esimesed kohtumised, kus eelmise aasta poolfinalist Amsterdami Ajax tegi 0:0 viigi Küprose meistri APOELiga.

Küprose meister mängis koduväljakul suvel mitmest põhimängijast ilma jäänud Ajaxiga kui võrdne võrdsega, kuid kumbki tiim väravani mängus ei suutnud jõuda.

Matš oli väga närviline ja kahe tiimi peale jagati kokku lausa üheksa kollast kaarti. 80. minutil teenis kahe kollase kaardi punase Ajaxi kaitsja Noussair Mazraoui.

Eelmises ringis Glasgow Celticust jagu saanud Cluj pidi koduplatsil tunnistama Tšehhi klubi Slavia Praha 1:0 paremust. Mängu ainsa värava lõi Lukaš Masopust. Cluj teenis 79. minutil penalti, kuid Billel Omran ei suutnud seda realiseerida.

Club Brugge alistas samuti 1:0 skooriga austerlaste Linzi LASKi. Belglaste värava lõi 10. minutil penaltist Hans Vanaken.