Ilja Antonov Eesti koondise särgis.
Ilja Antonov Eesti koondise särgis. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Ilja Antonovi leivaisa Ararat Armenia kohtus täna Euroopa liiga play-offis Luksemburgi meistri Dudelangega, kes alistati seisuga 2:1. Kusjuures matši kangelaseks kerkis just Eesti koondislane, kes lõi lisaminutitel võiduvärava.

Ararat asus kohtumist juhtima 22. minutil, kui vastaste väravavõrku sahistas Mailson Lima. Dudelange tiim, kes alistas eelmises ringis Eesti Premium liiga valitseva meistri Nõmme Kalju, suutis 68. minutil siiski viigistada.

Armeenias peetud kohtumine oli suundumas kõikide eelduste kohaselt viigisadamasse, kuid siis algas Ilja Antonovi tähetund - mees põrutas täisaja möödudes võiduvärava.

Korduskohtumine peetakse järgmisel nädalal Luksemburgis. Paari võitja pääseb Euroopa liiga põhiturniirile.