PM Ungaris. Koondise kapten Mõnnakmäe: me ei jõudnud täna mängima hakatagi

Julija Mõnnakmäe

FOTO: cev.eu

Eesti võrkpallikoondise sidemängija Julija Mõnnakmäe tunnistas mängujärgses intervjuus, et eestlannadel ei toiminud täna ükski mänguelement. Koondise kapten loodab, et järgmiseks mänguks võetakse end kokku ja tehakse vigade parandus.

«Kindlasti ei olnud see mäng, mida mina ja kogu võistkonud lootnuks näha. Me ei jõudnud mängima hakatagi, kui mäng juba läbi sai. Täna hävisime igas elemendis - vastuvõtus, tõstes, blokis, kaitses - kõiges. Aga tunnustan ka vastast, nad mängisid tõesti hästi,» lisas koondise kapten.

Mõnnakmäe sõnul pani Ungari tugevale esitusele aluse nende hea servi vastuvõtt. « Lõin oma tavapärast servi, aga nad said kõik kätte. Heast servi vastuvõtust jagas sidemängija pallid ilusti laiali ja nii on nende vastu väga raske mängida.»

Mõnnakmäe sõnul ei saa ebaõnnestunud mängule pikalt mõelda, sest Euroopa meistrivõistlused on alles alguses. 

«Varem meil sellist ärakukkumist pole olnud, aga turniir läheb sellegipoolest edasi. Loodan, et teeme õiged järeldused ja näitame homme oluliselt paremat mängu. Väga kaua ei saa nukrutsema jääda. Tuleb teha analüüs ja hakata valmistuma homseks mänguks. Järgmist  mängu lähme igaljuhul võitma,» säilitas kapten endiselt optimismi.

Eesti koondis kohtub täna kell 19.00 Horvaatiaga. Postimees ja Kanal 12 teevad mängust otseülekande.

Tagasi üles