Pukki lõi Inglismaa kõrgliigas järjekordse värava, kuid ei suutnud Norwichi kaotusest päästa

Christopher Krutto
Soomlane Teemu Pukki lõi Inglismaa kõrgliigas järjekordse värava.
Soomlane Teemu Pukki lõi Inglismaa kõrgliigas järjekordse värava. Foto: GERRY PENNY / EPA

Inglismaa kõrgliiga kolmandas ringi kohtumises Norwich City ja Londoni Chelsea vahel lõi hooaja viienda värava soomlane Teemu Pukki, kuid tema kodutiim Norwich pidi vastu võtma 2:3 kaotuse.

Mäng algas hoogsalt ja Chelsea noor ründaja Tammy Abraham viis kodumeeskonna juba kolmandal minutil mängu juhtima. Kuuendal minutil pääses ilusa söödukombinatsiooniga Londoni meeskonna karistusalasse Norwich ja Todd Cantwell viigistas Pukki söödust mängu.

17. minutil suutis ennast karistusalas vabaks mängida Chelsea poolkaitsja Mason Mount ja viis tugeva löögiga kuuekordse Inglismaa meistri juhtima. Siiski suutis 30. minutil pääseda hästi rünnakule Norwich ja Pukki pääses terava nurga alt löögile ning skooris.

Teisel poolajal läksid mängu ohjad Chelsea kätte ja 68. minutil vormistas Abraham täpse löögiga seisuks 2:3.

80. minutil lõi värava veel Chelsea kaitsja Kurt Zouma, kuid see tühistati videokohtunike süsteemi VARi poolt, sest sellele eelnenud olukorras tegi Norwichi väravavahile vea Londoni klubi ründaja Olivier Giroud.

Norwichil on pärast kolme mängu kirjas kolm punkti. Uue peatreeneri Frank Lampardi juhendamisel esimese võidu teeninud Chelseal on tabelis kirjas neli silma.