Manchester United eksis taas penaltiga ja kaotas viimaste minutite väravast

Christopher Krutto
Manchester Unitedi mängija eksis taaskord penaltipunktil - seekord Marcus Rashford. Foto: Alastair Grant / AP

Manchester Unitedi jalgpalliklubi pidi Inglismaa kõrgliiga kolmandas ringis tunnistama Crystal Palace'i 1:2 paremust.

Mängu avavärava lõi 32. minutil Crystal Palace'i ründaja Jordan Ayew ja poolajapausile mindi Londoni klubi eduseisuga.

Teisel poolajal tekkis 70. minutil Manchester Unitedil suurepärane võimalus mäng viigistada, kui teeniti penalti. Eelmisel nädalal eksinud poolkaitsja Paul Pogba asemel läks seda lööma noor ründeäss Marcus Rashford, kes aga lõi selle postist välja.

Manchester United otsis aktiivselt viigiväravat ja see tõi ka tulemuse. 89. minutil sai Daniel James kasti äärelt löögile ja keerutas palli filigraanselt ristnurka.

United otsis võiduväravat ja tänu sellele õnnestus kiirelt kontrasse saada Palace'il ja vasakkaitsja Patrick van Aanholti tugev sooritus lendas läbi David De Gea sõrmede väravasse.

Tegu oli Manchesteri klubi hooaja esimese kaotusega. Avavoorus suudeti Londoni Chelsea kindlalt 4:0. Teises voorus tehti 1:1 viik Wolverhampton Wanderersiga.