Liverpool võitis kindlalt Arsenali ja jätkab täiseduga

Christopher Krutto
Salah näitas Arsenali vastu taaskord oma klassi.
Salah näitas Arsenali vastu taaskord oma klassi. Foto: CARL RECINE / Action Images via Reuters

Tänase Inglismaa kõrgliiga keskses kohtumises alistas Liverpool 3:1 Arsenali ja jätkab liigatabelis täiseduga.

Mängu esimene värav sündis 41. minutil, kui Liverpooli kaitsja Joel Matip lõi nurgalöögist peaga palli kindlalt võrku. Liverpooli 1:0 eduga mindi poolajapausile.

Teise poolaja alguses teenis penalti Liverpool, mille nende egiptlasest tähtmängija Mohhamed Salah kindlalt realiseeris.

Sellega Salah ei pidurdunud ja 59. minutil mängis ta üle Arsenali kaitsja ja lõpetas ilusa soolorünnaku väga enesekindlalt.

Kuigi Liverpool kontrollis teisel poolajal kindlalt mängu, õnnestus Arsenali poolkaitsjal Lucas Torreiral 85. minutil üks värav tagasi lüüa.

Liverpooli jaoks oli tegu tänavuse hooaja kolmanda järjestikuse võiduga ja eelmise hooaja hõbedameeskond jätkab liigat täiseduga.