PM Ungaris. Mõnnakmäe: kolmanda geimi võit tuli osaliselt tänu Eesti publikule

Julija Mõnnakmäe FOTO: cev.eu

Koondise kapten Julija Mõnnakmäe ütles mängujärgses intervjuus, et teda valdavad kahetised tunded. Sidemängija oli rahul kätte saadud geimiga, kuid nii mõndagi jäi kripeldama.

«See mäng süstis meile kindlasti enesekindlust. Mängupilt oli tuduvalt parem kui eile ning tasuks saime ka geimivõidu. Minul on väga kahju esimesest geimist. Alustasime tugevalt ja mängisime Horvaatiaga võrdselt. Geimilõpu mängisid nemad aga oluliselt paremini - eks see näitabki tasemevahet.»

Koondise kapten võttis natuke vastutust ka endale. «Natuke jäi seal ka minu tõste taha, aga vastate blokk oli ka ikka väga võimas. Kui tõste jääb natuke ebatäpseks, on meie ründajatel väga raske.»

Mõnnakmäe sõnul on emotsionaalselt tähtis, et täna nulli peale ei jäädud. «Tänane mäng oli päris emotsionaalne. Meie mängu õnnestumiseks ongi vaja emotsioon üles saada. Siinkohal tahaksin väga tänada publikut, pool geimivõidust kuulub neile. Nende kaasaelamisest oli tõesti palju abi,» ei unustanud sidemängija ka fänne tänamast.

Homsele mängule läheb Eesti naiskond võidumõtetega.

Tänane mäng andis meile positiivse laengu homseks. Lihtne ei saa olema, sest ka Rumeenia on väga kõrge klassiga naiskond. Loodan siiski, et teenime rohkem kui ühe geimivõidu. Väga tahaks ka mänguvõidu kätte saada,» teatas optimistlik kapten.

Tagasi üles
Back