PM Saksamaal. Rallivõidu võtnud Tänak: suurepärane tulemus, MM-sarja üldseis on päris lubav

Ott Tänak. FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES

FOTO: Sander Ilvest

Ott Tänak ja Martin Järveoja võtsid kolmandat aastat järjest Saksamaa MM-rallil võidu ning ühtlasi kasvatasid oma edu ka MM-sarja üldarvestuses.

«Laupäeva lõunast alates sai lõdvemalt võtta, enne seda olime pidevalt sõitmas maksimumi piiril. Alates laupäeva lõunast saime vabamalt hingata,» rääkis Tänak nädalavahetuse olemusest.

«Täna olin väga rahulik ja lõdvestunud. Tahtsin punktikatselt punkte saada, aga me ei saanud neid püüda. Piduritega tekkis probleem,See polnud minu jaoks väga pingeline olukord, aga see valmistas pettumust, et punktikatse punkte püüda ei saanud,» lausus Tänak.

Vaatamata tehnilisele probleemile oli Tänak kokkuvõttes rahul: «Siiski jõudsime ralli lõppu kolmikvõiduga, olen sellega väga rahul. See on suurepärane tulemus nii minule kui ka meeskonnale.»

MM-sarja üldsesiuga on eestlane samuti küllaltki rahul, kuid rõhutas, et otsustatud pole veel midagi: «Seis pole väga-väga hea, aga küllaltki hea jah. Siiski on veel neli rallit minna ja kõvasti tööd teha. Aga pean nõustuma, seis on küllaltki lubav.»

Tagasi üles