Anu Ennok: tänane mäng oli võrkpalli moodi, aga tugevam võttis ikkagi oma

Anu Ennok koondisesärgis

FOTO: cev.eu

Eesti koondise nurgaründaja Anu Ennok tõdes, et tänane mäng oli see, mida EM-finaalturniirile näitama tuldi. Samas tunnistas ta, et vastane oli siiski parem.

«Täna jäi meil geimilõppudes puudu. Esimene geim juhtisime pikalt, aga nad tulid järgi ja võtsid oma. Ju olid nad siis täna ikkagi tugevamad», sõnas nurgaründaja.  

Täna suurepärase servi vastuvõtuga hiilanud koondislane arvas, et Eesti paranenud mäng tulenes tööle saadud kaitsemängust ja heast servi vastuvõtust. «Usun, et olime ise kaitses targemad. Näiteks servi vastuvõtus positsioneerusime paremini kui varasemates mängudes. Saime ka soliidselt blokipunkte, mis tegid elu kergemaks.»

27-aastane nurgaründaja jäi rahule naiskonna võitlusvaimuga. «Mängus võitlust oli. Eelmistel mängudel tekkisid meil sisse väga halvad perioodid, aga täna oli üsna punkt-punkti mäng. Geimi lõppudes andsime me muidugi vastuvõtus ja rünnakus järgi - sinna see võit täna läks.»

Ennok tunnistas, et kolm mängu järjest on raske igale tiimile. «Eks ta keeruline ole, aga meie eelis Rumeenia ees oli eelmistes mängudes kasutanud laiem rotatsioon. Lisaks on meil hea tasutatiim, kes naiskonnal taastuda aitab.»

Eestil on homme puhkepäev. Teisipäeval kohtutakse Hollandiga. 175 cm pikkune Ennok oletas, et ehk võtavad järgmised vastased neid natuke kergemalt.« Arvan, et Azerbaidžaan ja Holland võivad meid kergelt alahinnata. Ehk kukub meile nendest mängudest ka veel midagi», oli nurgaründaja lootusrikas.

Tagasi üles