Korvpallijuht: täidame vabanenud ametikohad esimesel võimalusel

Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi. FOTO: Tairo Lutter

Eesti Korvpalliliit teatas täna, et vabastas suvel noortekoondise peatreenerina EM-turniirile sõites alkoholi tarbinud Indrek Visnapuu Audentese spordikooli treeneri kohalt ega värba teda alaliidu spordidirektoriks. Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi kinnitas, et ametikohad tühjaks ei jää.

«Tegemist on meie jaoks uue olukorraga ja hakkame töötama nende ametikohtade täitmise nimel. Eesmärk on täita mõlemad kohad esimesel võimalusel,» ütles Kuhi Postimehele.

Spordidirektori teemaga korvpalliliit suvel just tegeles, sest aasta aega sel kohal olnud Alar Varrak siirdus treeneritööle Venemaale, Jekaterinburgi Urali klubisse. Kas toona oli peale Visnapuu kohale ka teisi kandidaate, keda saaks nii-öelda kalevi alt välja võtta? Kuhi kordas, et nüüd on uus olukord: «Läheme edasi nii, kuidas praegu on võimalik.»

Audentese korvpalliosakonna poiste treenerina jätkab Rauno Pehka, kes alajuhi sõnul kindlasti ei jää abiliseta. «Sama jutt, püüame treeneri paika saada esimesel võimalusel. Kooliaasta alguseni on ka mõni päev aega,» lisas Kuhi.

Tagasi üles
Back