Järelvaadatav: Juventus ja Napoli pidasid maha hooaja esimese trilleri

Torino Juventus kohtus Itaalia kõrgliiga raames Napoliga. Tõeliseks väravatesajuks kujunenud kohtumisest väljus võitjana Juventus, kes alistas vastased seisuga 4:3.

Tundus, et 62. minutiks oli mängu saatus otsustatud, sest Danilo, Gonzalo Higuaini ja Cristiano Ronaldo väravad andsid Juventusele suure eduseisu. Jalgpallijumalatel olid siiski teistsugused plaanid. 66. minutil vähendas Napoli kaotusseisu Kostas Manolas ning kaks minutit hiljem skooris Hirving Lozano. Imelise tagasituleku vormistas Giovanni Di Lorenzo tabamus.

Esmapilgul oli hullumeelne matš viigisadamasse sõudmas, kuid täisaja lõpus lõi Kalidou Koulibaly palli enda väravavõrku ning kinkis võidupunktid 35-kordsele Itaalia meistrile.

Kahest mängust kuus punkti teeninud Juventus paikneb liigatabeli tipus. Napolil on silmade arv poole võrra väiksem, mis annab neile hooaja algfaasis kaheksanda koha.

Juventus alustas kodust hooaega napi 1:0 võiduga Parma vastu ja soovib täna kindlasti võiduseeriat jätkata. Kusjuures Juventust ei juhendanud nende uus peatreener Maurizio Sarri, vaid tema abitreener Giovanni Martusciello. Sarri pidi mängu kopsupõletiku tõttu vahele jätma, kuid võib täna treeneripingil tagasi olla.

Napoli alustas hooaega põneva 4:3 võiduga Fiorentina üle. Napoli on hetkel tabelis neljandal kohal ja kindlasti soovitakse võtta hooaja varases staadiumis võit koduliiga suurimate rivaalide üle.

Juventuse praegune peatreener oli aastatel 2015-2018 Napoli peatreener, kuid lahkus sealt eelmine suvi Londoni Chelseasse. Inglismaal oli tal kohanemisega raskusi ja tänavu suvel naases peatreener kodumaale.