Tänakule 40 punktiga kaotav Ogier: jätkan võitlust
Citroëni pealik Budar: kõike võib juhtuda

Sebastien Ogier.

FOTO: REPORTER IMAGES / EPA

Saksamaa rallil seitsmenda koha punktid teeninud Citroëni esisõitja Sebastien Ogier ütles meeskonna pressiteate vahendusel, et möödunud nädalavahetus ebaõnnestus täielikult.

«Ilmselgelt polnud nädalavahetus selline, nagu lootsime, aga andsin endast kõik. Ma sõitsin nii kiiresti kui võimalik, aga sellest polnud kasu,» sõnas kuuekordne maailmameister, kes oli Saksamaal hädas auto alajuhitavusega. «Kiiruskatsete ajad polnud lihtsalt head ja rehvipurunemine kaasa ei aidanud,» ironiseeris Ogier.

MM-sarja üldarvestuses langes Ogier’ teiselt positsioonilt kolmandaks, kaotades liider Ott Tänakule (Toyota) nüüd 40 ja teisel kohal olevale Thierry Neuville’ile (Hyundai) seitsme punktiga. «Me lootsime Saksamaal seisu parandada, aga kahjuks see ei õnnestunud. Ma jätkan võitlust, nagu olen seda alati teinud.»

Citroëni pealik Pierre Budar nõustus Ogier’ga, öeldes, et MM-sarja üldseisu silmas pidades muutus olukord märksa keerulisemaks. «Lootus püsib. Me pole sellised inimesed, kes annavad lihtsalt alla. Jäänud on neli rallit, sealhulgas sarja ühed raskemad. Kõike võib juhtuda,» on Budar optimistlik.

Tiimide arvestuses juhib MM-sarja 289 punktig kogunud Hyundai, Toyotal on 281 ja Citroënil 216 silma. MM-sari jätkub septembri keskpaigas toimuva Türgi kruusaralliga, kus eelmisel aastal triumfeeris Tänak.

Tagasi üles
Back