Selgusid Eesti meistrid rullsuusatamises

Eesti meistrivõistlused rullsuusatamises

FOTO: Eesti Suusaliit

Täna, 30. augustil toimusid Otepääl Tehvandi spordikeskuses Eesti meistrivõistlused rullsuusatamises. Selgitati Eesti meistrid nii naiste, meeste kui ka noorte arvestuses.

Naised sõitsid rullsuuskadel 10 km distantsi ning võitjana väljus Hanna-Brita Kaasik (Kuningamäe Spordiklubi) ajaga 26:59.0. Teise koha sai Aveli Uustalu (Alutaguse Suusaklubi) ning läbis kümme kilomeetrit ajaga 27:02.3. Kolmas koht kuulus Anette Kasemetsale (Sakala Suusaklubi) 27:27.7

Meeste distants oli 15 km, mille läbis kõige kiiremini Martin Himma (MTÜ Karupesa Team) ajaga 34:16.7. Teise koha sai Henri Roos (Spordiklubi CFC) 34:26.6 ja kolmandana lõpetas võistluse Mart Kevin Põlluste (Tartu Suusaklubi) 35:10.1.

N16 tüdrukute arvestuses tuli Eesti meistriks Gerda Kivil teise koha saavutas Anni Lii Unn ning kolmanda koha saavutas Andra Aavik . N18 tüdrukute Eesti meister on Johanna Udras, teisel kohal lõpetas Laura Lään ja pronksmedali lunastas Brita Peerna.

M16 poiste arvestuses on Eesti meister Mehis Udam, hõbemedali sai Oliver Kinks ja kolmandale kohale sõitis end Ralf Kivil. M18 poiste arvestuses on Eesti meister Kaspar Päärson, teisel kohal lõpetas Steve Vahi ning pronksi sai Päär Suursild.

Tagasi üles