Bayern korraldas Mainzi vastu korraliku hävitustöö

Bayerni mängumehed väravat tähistamas
Bayerni mängumehed väravat tähistamas Foto: Christof Stache / AFP / Scanpix

Saksamaa Bundesligas kohtusid valitsev meister Müncheni Bayern ning Mainz. Koduväljakul mänginud Bayern purustas seisuga 6:1 vastased täielikult.

Mäng algas kohe üsnagi šokeerivalt, kui juba 6. minutil viis Jean-Paul Boetius Mainzi juhtima. Bayern ennast sellest häirida ei lasknud, sest poolajapausile mindi Benjamin Pavardi ja David Alaba väravatest 2:1 eduseisus.

Teine poolaeg kuulus juba täielikult Bayernile. Esmalt lõi 54. minutil horvaat Ivan Perisic oma esimese värava Bayerni särgis. Lõppseisu vormistasid Kingsley Coman, Robert Lewandowski ja vaid 18-aastane Alphonso Davies.

Kolme mängu järel hoiab Bayern hetkel 7 punktiga teist positsiooni. Mainz pole sama mängude arvuga veel punktiarvet suutnud avada ning on tabeli punanelatern.