Bale astus kahe värava ja punase kaardiga Ronaldo jälgedes

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Sergio Ramos tähistab koos Gareth Bale'iga väravat.
Sergio Ramos tähistab koos Gareth Bale'iga väravat. Foto: Juan Carlos Cardenas / EPA

Madridi Real tegi eile võõrsil 2:2 viigi Villarrealiga. Gareth Bale lõi pealinnaklubi mõlemad väravad, kuid teenis ka punase kaardi.

Villarreal läks kohtumist juba 12. minutil juhtima, kuid Bale lõi vahetult enne riietusruumi minemist ühe tagasi. Villarreal asus uuesti kohtumist juhtima Moi Gomezi 74. minuti väravast, ent taaskord oli Reali päästjaks Bale, kes oli täpne 86. minutil.

Paraku suutis Bale mängu lõpetada negatiivselt, sest teenis üleajal ühe minuti sees kaks kollast kaarti.

Sel sajandil on Madridi Reali mängijatest sama saavutusega (kaks väravat ja punane kaart – toim) hakkama saanud veel vaid Cristiano Ronaldo.

Real hoiab 5 punktiga liigatabelis viiendat kohta, Villarreal on 2 punktiga 16. Täisedu ehk 9 punktiga on liiga liider Madridi Atletico.