/nginx/o/2019/09/03/12527102t1hd87b.jpg)
USA lahtistel meistrivõistlustel alistas ukrainlanna Elina Svitolina (WTA 5.) veerandfinaalis 6:4, 6:4 Briti tennisisti Johanna Konta (WTA 16.).
USA lahtistel meistrivõistlustel alistas ukrainlanna Elina Svitolina (WTA 5.) veerandfinaalis 6:4, 6:4 Briti tennisisti Johanna Konta (WTA 16.).
Esimene sett:
Avasett kulges tasavägiselt kuni viienda geimini. Seisult 2:2 suutis Svitolina Konta servigeimi murda ja 3:2 ette minna. Järgmisi pallingugeime mängisid mõlemad naised kindlalt ja Svitolina teenis 6:4 setivõidu.
Teine sett:
Teise seti algus kulges identse stsenaariumi järgi. Mäng oli tasa seisuni 2:2, kui Svitolina Konta servigeimi murdis. Konta suutis, aga kohe järgmises geimis vastumurde teha ja seisu võrdustada (3:3). Oma järgmise servigeimi kaotas Konta nulliga ning lasi Svitolina taas ette. Svitolina rohkem ei vääratanud ja võitis ka teise seti 6:4.
Poolfinaalis kohtub Serena Williams - Wang Qiang paari võitjaga.