Tänak ja Järveoja saadavad jalgpallikoondise reedel võidupunktide järele

Eesti jalgpallikoondis A. Le Coq Arenal.

FOTO: LIIS TREIMANN / PM/SCANPIX BALTICS

Reedel A. Le Coq Arenal peetaval Eesti - Valgevene Euroopa meistrivõistluste valikmängul on erilised aukülalised, kes osalevad mängueelsel kätlemistseremoonial.

Eesti Jalgpalli Liidu presidendi Aivar Pohlakuga koos osalevad kätlemistseremoonial Riigikogu asespiiker Helir-Valdor Seeder ning autoralli maailmameistrivõistluste liidrid Ott Tänak ja Martin Järveoja.

«Meil on väga hea meel, et saame osaleda tähtsa jalgpallikohtumise avamisel ja pärast Eesti koondisele tribüünil kaasa elada,» lausus tänavu viis WRC-rallit võitnud Ott Tänak.

Eesti - Valgevene EM-valikmäng toimub reedel, 6. septembril. Festivaliala avatakse kell 17, mängueelne tseremoonia, kus osalevad aukülalised, toimub kell 18.45. Avavile kõlab kell 19.

Eesti jalgpallikoondislased ei salga, et tahavad reedel Valgevene vastu kindlasti võidupunktid koju jätta. «Kõik mängijad ootavad Valgevene vastu kolme punkti,» kinnitas koondise poolkaitsja Mattias Käit. 

Esmaspäeval läheb jalgpallikoondis vastamisi aga tugeva Hollandiga. «Nende vastu lähme endast parimat andma. Me ei tohi ise lolle vigu teha ja lihtsaid väravaid kinkida. Peame initsiatiivi neile andma. See on Hollandi vastu võtmekoht,» jätkas Käit.

Tagasi üles