Kalev/Cramo pidi ka teises kontrollkohtumises Ukraina meeskonna paremust tunnistama

Mängijatest Kristjan Kitsingule vastast ei leidunud, kuid duellis peatreeneriga tuli palluril siiski alla vanduda.

FOTO: Eero Vabamägi

Eesti valitsev korvpallimeister BC Kalev/Cramo pidas täna teist päeva järjest Lätis kontrollkohtumise Kiievi Basketiga. Kui eile tunnistati vastaste 16 punktilist paremust, siis täna jäädi vastastele alla 9 punktiga 75:84.

Eesti meister alustas mängu kontrollkohtumisele omaselt rabedalt, kuid sellegi poolest suudeti Ukraina meeskonna vastu 22:19 avaveerandi võit noppida. Poolajapausiks säilitati eduseisu, kuid see oli vaid kahe punktiline 42:40. Kalevi resultatiivseim oli 20-minutilise mängu järel Dwight Coleby 13 punktiga. 

Teisel poolajal jätkus võrdne mäng ning kumbki meeskond ei suutnud oma paremust maksma panna. Viimase veerandi eel näitas tabloo 63:63 viiginumbreid. Viimasel neljandikul lükkas Ukraina meeskond järgmise käigu sisse ning kalevlastel täna midagi vastu panna polnud. Nii võitiski Kiievi Basket mängu 84:75.

Kalev/Cramo edukaimana viskas Coleby 17 punkti, teda toetasid Kristjan Kitsing 14 ja Aigars Škele 12 punktiga. Üleplatsimeheks kerkis Kiievi meeskonna ameeriklasest tagamängija Deon Edwin, kes panustas võitu 20 silma. 

Tagasi üles
Back