Suur galerii: Tallinna Sügisjooksu 10 kilomeetri distantsi võitis ukrainlane Vasyl Koval

Täna peetakse järjekorras 20. Tallinna Sügisjooks. Laupäevane võistlus sai alguse kell 17, kui Vabaduse väljakult anti start põhidistantsile  - 10 kilomeetri jooksule. 10 kilomeetri distantsi võitis ukrainlane Vasyl Koval ajaga 30.10.

Teiseks tuli Otmane Nait-Hammou ajaga 30.16 ja kolmandaks Ibrahim Mukunga ajaga 30.36. Kiireim eestlane Karel Hussar jooksis välja neljanda aja 30.36.

Naistest tõi võidu koju Liina Tšernov ajaga 34.20, teise koha võitis ukrainlanna Olesya Dydovonyuk ajaga 34.30 ja kolmandaks tuli Leila Luik ajaga 35.03.

2018. aasta 10 km jooksu võitis mees Mustalt Mandrilt, kiireim oli keenlane Weldom Kerich ajaga 30.14. Eestlaste parim oli Kaur Kivistik, kes platseerus kolmandaks.

Homse Tallinna Maratoni stardipauk kõlab Vabaduse väljakul kell 9.00 ning 42 195 meetrise distantsi finiš on Viru Väravate juures. Maratoni paremate autasustamine on kavas kell 12.30 Vabaduse väljakul. Mullu võitis Tallinna Maratoni Roman Fosti ajaga 2.24,07.