Kepa Arrizabalaga (paremal) vaidlemas peakohtunikuga.
Kepa Arrizabalaga (paremal) vaidlemas peakohtunikuga. Foto: STOYAN NENOV / REUTERS

Hispaania jalgpallikoondis alistas eile EM-valiksarja raames Rumeenia ametivennad seisuga 2:1. Visalt võidelnud rumeenlased olid kohtumise lõpus lähedal ka viigiväravale, kuid Kepa Arrizabalaga supertõrje kustutas need lootused.

Kunagised maailmameistrid asusid Bukarestis peetud matši juhtma 29. minutil, kui penaltipunktil oli täpne tiimi kapten Sergio Ramos. Teise poolaja alguses suurendas Borussia Dortmundi suurim väravakütt Paco Alcacer hispaanlaste eduseisu.

59. minutil suutis Florin Andone rumeenlaste kaotust vähendada ning 79. minutil said võõrustajad hiilgava eelise, kui platsilt saadeti ära punase kaardi tõttu Diego Llorente, kuid täisaja möödudes oli Hispaania võit tõsiasi

Viiest valikmängust viis võitu kogunud Hispaania troonib selle näitajaga F-alagrupi tipus. Rumeenia paikneb seitsme silmaga neljandal positsioonil.