Võistluskeelu alt vabanenud Nurmagomedov kaitses edukalt kergekaalu tiitlit

ABU DHABI, UNITED ARAB EMIRATES – SEPTEMBER 7, 2019: UFC lightweight champion Khabib Nurmagomedov (L) and interim UFC lightweight champion Dustin Poirier fight in their title unification bout at the UFC 242 mixed martial arts tournament. Valery Sharifulin/TASS

FOTO: Valery Sharifulin / Valery Sharifulin/TASS

Vabavõitleja Khabib Nurmagomedov tegi tagasituleku võitlusringi ning kaitses UFC 242 üritusel Dustin Poirieri vastu oma kergekaalu tiitlivööd.

Viimati oli Nurmagomedov ringis eelmise aasta oktoobris, kui kohtus skandaalses matšis iirlase Conor McGregoriga. Pärast matši läks Nurmagomedov iirlase abilistega kaklema ning sai selle eest üheksakuulise võistluskeelu ja lisaks suure rahatrahvi.

Nüüd tuli ta taas UFC 242 nimelisel üritusel Abu Dhabi Yas Islandi spordiareenil ringi. Nurmagomedov oli kohe algusest peale aktiivsem ning näitas esimeses kahes raundis oma üleolekut. Kolmandas raundis võitis Nurmagomedov matši kägistusvõttega, kaitstes ühtlasi oma tiitlit.

Nurmagomedov on nüüdseks pidanud 28 profimatši olles kõik kohtumised võitnud. Porier sai kirja oma karjääri kuuenda kaotuse, pidanud on ta 32. matši.

Tagasi üles