Tallinna FCI Levadia lõi karikasarja võidumängus 21 väravat

Tallinna FCI Levadia
Tallinna FCI Levadia Foto: Eero Vabamägi / Postimees

FCI Levadia alistas Evald Tipneri karikasarja 1/16-finaalis rahvaliiga B-tasandi meeskonna FC Team Helmi 21:1.

Levadia asus oodatult kohtumist juhtima juba 9. minutil, kui skoori avas Mark Oliver Roosnupp. Esimese pooltunni pidas Team Helm veel küllaltki viisakalt vastu, kuid seejärel pani Levadia paremuse maksma – viie minutiga löödi viis väravat, poolajaks oli Levadia eduseis juba 11:0.

Teisel poolajal jätkas Levadia hävitustööd ning 78. minutiks oli seis 18:0 Levadia kasuks. Siis suutis aga Team Helm Levadiat üllatada ning Frederik Mathias Helm lõi 79. minutil meeskonna auvärava. Kohtumine lõppes Levadia 21:1 võiduga.

Levadia resultatiivseimana lõi Eric Moreno kaheksa väravat, kübaratrikiga said hakkama Bodgan Vaštšuk ja Mark Oliver Roosnupp.