Korvpalli MM: Venemaa ja Itaalia lõpetasid turniiri võidukalt

Venemaa koondis publikut tänamas

FOTO: Huang Zongzhi / imago images / Xinhua

Hiinas jätkuvatel korvpalli maailmameistrivõistlustel teenisid vahegrupist esimesed võidud Itaalia ja Venemaa koondised. Venemaa alistas 69:60 Venezuela, Itaalia sai lisaajal 94:89 jagu Puerto Ricost. Mõlema meeskonna jaoks on MM siiski lõppenud, sest edasipääsulootused olid minetatud juba enne tänaseid kohtumisi.

I-vahegrupis Venezuela vastu oli Venemaa parim Andrei Vorontsevitš 17 punkti ja üheksa lauapalliga, Nikita Kurbanov ja Grigori Motovilov lisasid kumbki 12 silma. Venezuela poolt säras Michael Carrera 19 punkti ja kümne lauapalliga.

I-vahegrupisst on edasipääsu kindlustanud Poola ja Argentiina koondised, kes täna omavahelises mängus grupivõitja selgitavad.

J-vahegrupis mängitud Itaalia ja Puerto Rico vahelise kohtumise resultatiivseim oli Marco Belinelli 27 punktiga. Danilo Gallinari lisas 22 silma. Kaotajate poolelt tõi Renaldo Balkman 14 punkti ja noppis seitse lauapalli. 

J-vahegrupist edenesid play-off faasi Serbia ja Hispaania koondised, kes samuti täna omavahel kohtuvad ja grupivõitja välja selgitavad.

Tagasi üles