Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Messi: Neymar püüdis meeleheitlikult Barcelonasse naasta

Messi koos Neymari ja Suareziga FOTO: ALBERT GEA / REUTERS

Barcelona jalgpallimeeskonna ründaja argentiinlane Lionel Messi teatas, et soovinuks näha Brasiilia superstaari Neymari oma meeskonnakaaslasena. Messi avaldas ka kahtlust, kas Barcelona tegi Neymari Hispaaniasse toomiseks kõik võimaliku.

Läinud suvise üleminekuakna üks suurimaid üleminekusaagasid jäi lahenduseta. Brasiilia tähtmängija Neymar püüdis Paris Saint-Germainist (PSG) naasta kunagisse koduklubisse Barcelonasse, ent üleminek läks luhta. Barcelona meeskonna suurim staar argentiinlane Lionel Messi avaldas intervjuus väljaandele Sport, et tema oleks soovinud vutivõlurit Barcelonas taas näha.

«Oleksin soovinud näha Neymari meie ridades, aga mõistan ka inimesi, kes olid tema naasmise vastu. See on mõistetav, arvestades viisi, kuidas ta lahkus. Mina lähtun aga sportlikust küljest ja arvan, et Neymar on üks maailma parimaid mängijaid. Tema kuulumine koosseisu suurendaks kindlasti meie võimalusi eesmärkide saavutamisel. Aga lõppude lõpuks ta Barcelonasse ei tulnud ja me peame mõtlema ainult sellele, kuidas praeguse kooseisuga oma eesmärke täita,» tõdes argentiinlane.

Messi sõnul soovis Neymar Barcelonasse väga naasta.

«Ausalt öeldes ma ei tea, kas Barcelona tegi tema värbamiseks kõik võimaliku. Mul ei ole selle kohta eriti informatsiooni. Ma ei tea, mis valikud juhatusel olid. Ma rääkisin Neymariga ja tean, et ta üritas meeleheitlikult Barcelonasse naasta. Tean, et klubil on eelneva ajaloo tõttu PSGga raske läbirääkimisi pidada.  Üleminekud pole kunagi lihtsad ning ma ei tea selle tehingu üksikasju - seetõttu ei saa ma ka hinnangut anda, kommenteeris 32-aastane ründetäht.

Tagasi üles
Back