PM Türgis. Ogier Tänaku katkestamisest: ma ei soovi kellelegi halba

Türgi rallil teist kohta hoidev Sebastien Ogier’ ütles, et pärast Ott Tänaku katkestamist ning Thierry Neuville’i vastu kivi sõitmist tuleb tal keskenduda ralli lõpetamisele.

«Esimese katsega jäin rahule. Edasi meie lähenemine muutus – nüüd on vaja ralli lõpuni tulla,» kommenteeris Ogier hommikust ringi.

Kuna Tänak katkestas elektriprobleemi tõttu päeva ning Neuville langes vastu kivi sõitmise tõttu kaheksandaks, avanes Ogier’l suurepärane võimalus MM-sarjas punktivahet vähendada. Enne Türgi rallit kaotas ta eestlasele 40 punktiga.

«Ma ei soovi kellelegi kunagi halba õnne, eelistan võidelda. Aga parem on, kui kogu halb õnn tabab sind ühe ralli jooksul, mitte ei jagune mitme peale,» rääkis prantslane.

Ühtlasi on selge, et kui praegune paremusjärjestus peaks paika pidama ka homme, lubab Esapekka Lappi kuuekordsest maailmameistrist tiimikaaslase endast mööda. «Eks Lappi tahtis pärast minu esimese katse aga ka näidata, et ta suudab kiiresti sõita. Aga meil ei ole mõtet omavahel võidelda ja me ei tee seda.»

10. kiiruskatse järel on Türgi ralli liidri Lappi edu Ogier' ees 10 sekundit, kolmandal kohal olev Andreas Mikkelsen kaotab soomlasele juba 1.08,1.

Tagasi üles