Valtteri Bottas: olen kaugel enda ideaalsest tasemest

Valtteri Bottas.

FOTO: HZ/PIXATHLON/SIPA / HZ/PIXATHLON/SIPA

F1 vormelisarjas Mercedese meeskonda esindav Valtteri Bottas tunnistas Autospordile antud intervjuus, et suudab ja tahab olla parem võidusõitja, kui on seda praegu.

Viiekordsel GP võitjal täitub järgmisel aastal neli hooaega Mercedeses. Sel hooajal suurepärast minekut näitav soomlane asub sarja edetabelis teisel kohal, jäädes liidrist ja tiimikaaslasest Lewis Hamiltonist maha 63 punktiga.

«Ma pole päris seal, kus tahaksin olla. Mida vanemaks saan, seda paremaks ma muutun,» alustas 30-aastane Bottas. «Mul on veel mitmed aastad ees ning pidevalt õpin ma midagi uut. Iga hooajaga muutub masinas istumine paremaks ja mugavamaks.»

«Olen kaugel veel enda ideaalsest tasemest. Eesmärk on olla oluliselt parem, kui olen praegu. Jätkan selle nimel töötamist.»

Valtteri Bottas istub vormelirooli taas uuel nädalal, kui võistlejaid ootab ees Singapuri etapp. «Ootan juba suure huviga Singapuri GPd, sest see on järjekordne võistlus, kus on minevikus raskusi olnud. Lewis (Hamilton) on seal hästi sõitnud,» kommenteeris mees eelseisvat heitlust.

«Anname kõik endast parima, et tuleks tugev ning edukas nädalavahetus.»

Tagasi üles
Back