L, 25.03.2023

Eesti kohtunikebrigaad teenindab Euroopa liiga alagrupiturniiril Türgi tippklubi mängu

Kris Ilves
, reporter
Eesti kohtunikebrigaad teenindab Euroopa liiga alagrupiturniiril Türgi tippklubi mängu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eesti jalgpallikohtunik Kristo Tohver vilistas mullu novembris Stamford Bridge’il Londoni Chelsea ja PAOKi mängu Euroopa liiga alagrupiturniiril.
Eesti jalgpallikohtunik Kristo Tohver vilistas mullu novembris Stamford Bridge’il Londoni Chelsea ja PAOKi mängu Euroopa liiga alagrupiturniiril. Foto: Adam Davy / PA Wire/PA Images

Eeloleval neljapäeval algab jalgpalli Euroopa liiga alagrupiturniir. Esimeses voorus on esindatud ka Eesti kohtunikebrigaad.

Eesti kvartett koosseisus Kristo Tohver, Silver Kõiv, Aaron Härsing ja Juri Frischer teenindab Slovakkias kell 22 algavat K-alagrupi kohtumist Bratislava Slovan – Istanbuli Besiktas. Tohver on peakohtunik, Frischer neljas kohtunik ning Kõiv ja Härsing äärekohtunikud.

Slovan on valitsev Slovakkia meister ning Besiktas mullune Türgi pronksimeeskond. Lisaks mängivad K-alagrupis Wolverhampton Wanderers (Inglismaa) ja Braga (Portugal).

Kolmapäeval toimub Eesti meistriliigas FC Flora ja FCI Levadia lahing, mida vilistab Grigori Ošomkov, sest kõik kolm FIFA kategooriat omavat Eesti väljakukohtunikku (Tohver, Frischer ja Roomer Tarajev) on nädala keskel hõivatud rahvusvaheliste määramistega,» kirjutab Soccernet.ee. Tarajev teenindab täna noorte Meistrite liiga kohtumist.

Märksõnad
Tagasi üles