Eesti kurlingupaar alistas norralastest olümpiamedalistid
Lisatud tänane tulemus

Marie Turmann ja Harri Lill täitsid miinimumülesande ja jõudsid 16 parema hulka. FOTO: Maailma kurlinguföderatsioon

Tallinnas toimuval kurlingu segapaaride MK-etapil alistas Eesti paar Marie Turmann - Harri Lill eile 2018. aasta Pyeongchangi olümpiamängude pronksmedalistid norralased Kristin Skaslieni ja Magnus Nedregotteni. Eestlased võidutsesid tulemusega  6:2.

Marie Turmann tunnistas mängu lõppedes, et kuigi ärevus oli väga suur õnnestusid visked hästi. «Hooaja esimene mäng paneb suure tooni ka ülejäänud hooajale ning võiduga on alati tore alustada. Meile tõi edu väga hea tiimitöö ning ka meie visete sooritus oli väga heal tasemel, eriti hooaja alguse kohta. Panime vastased pinge alla ja sooritasime vajalikud visked,» kommenteeris Turmann pressiteates.

Eesti esipaar jätkas turniiri võidukalt ka täna. Eestlased olid 9:6 paremad Lõuna-Korea paarist Hyeij Jang - Yujin Seong.

Tallinnas toimuv rahvusvaheline turniir World Curling Tour Tallinn Mixed Doubles International 2019 kuulub maailmakarika võistluste sarja ning osalejatel on võimalik teenida maailma edetabeli punkte. Eesti valitsevad meistrid segapaaris kurlingus Marie Turmann ja Harri Lill asuvad MK-etappide edetabelis 175 võistkonna konkurentsis 7. kohal.

Tondiraba jäähallis on võistlemas olümpiamängude medalistid Švetsist ja Norrast ning mitmekordsed maailmameistrid, kokku osaleb turniiril 18 võistkonda 11 riigist.

Tagasi üles
Back