Coutinho avas Bayerni eest väravasaldo ja aitas meeskonna võidule

Coutinho väravat tähistamas.
Coutinho väravat tähistamas. Foto: CHRISTOF STACHE / AFP

Saksamaa valitsev meister Müncheni Bayern alistas Bundesliga neljanda vooru raames FC Kölni seisuga 4:0. Võitjate poolelt sai jala valgeks ka FC Barcelonast laenul olev Philippe Coutinho.

Poola ründetuus Robert Lewandowski avas skoori juba kolmandal minutil ning 1:0 seisult mindi poolajapausile. Kohe teise vaatuse alguses oli poolakas taas jaol ja duubeldas Bayerni edu.

Brasiillase Coutinho tähetund saabus 62. minutil, kui kunagine Liverpooli sangar oli täpne penaltipunktil. Otsustava naela Kölni kirstu lõi Ivan Perisic, kes naasis Baierimaale sel suvel Milano Interist.

Kolm punkti tõstsid 29-kordse Saksamaa tšempioni liigatabelis teisele positsioonile. Liidrikohal jätkab RB Leipzig, kes murdis Werderi Bremeni 3:0. Bayerni igipõline rivaal Dortmundi Borussia asub üheksa silmaga alles kuuendal kohal, neil on üks kohtumine vähem peetud.