Romelu Lukaku väravat tähistamas.
Romelu Lukaku väravat tähistamas. Foto: Alberto Lingria / ZUMAPRESS.com

Endine Manchester Unitedi ründestaar Romelu Lukaku on Milano Interis leidnud uue hingamise. Mees skooris suures derbimängus AC Milani vastu ja aitas koduklubi 2:0 võiduni.

Legendaarsel San Siro staadionil peetud kohtumist asus Inter 49. minutil Marcelo Brozovici väravast juhtima. Belgia koondises 82 matši pidanud Lukaku oli täpne 78. minutil, ühtlasi tähistab oluline tabamus ründaja jaoks selle hooaja kolmandat väravat.

Seria A raames on Milano suurklubid kohtunud ajaloo jooksul 171 korda, millest Inter on võitnud koguni 65 mängu. AC Milani arvel on 51 võitu, 55 juhul on lepitud omavahel viiki.

Eilsed kolm punkti tõstsid Interi Itaalia kõrgliiga tippu, neile järgneb 10 punktiga Torino Juventus. Valusa kaotuse saanud AC Milan paikneb kuue silmaga seitsmendal tabelireal.

Lukaku väravat on näha alates 2:10.