Vägev! Eesti U17 jalgpallikoondis alistas Hispaania eakaaslased

Eesti U17 jalgpallikoondis

FOTO: Eesti Jalgpalli Liit / Facebook

Eesti U17 jalgpallikoondis kohtus UEFA sõprusturniiril Hispaania eakaaslastega ning vägeva tagasituleku toel võideti lahing 3:2. 

Tartus Tamme staadionil peetud kohtumist alustas selgelt paremini Hispaania, kes domineeris avapoolaega. Mänguskoori avasid hispaanlased juba 30. minutil, kui sihini jõudis Madridi Reali akadeemia ründav poolkaitsja Bruno Iglesias. Juba kuus minutit hiljem suurendasid külalised eduseisu kahele väravale, sedapuhku oli täpne Iglesiase klubikaaslane Israel Salazar. 

Teiseks poolajaks oli teinud Eesti vigade parandused ja suudeti mängu üle kontroll saavutada. Karl Gustav Kokka 57. ja 62. minuti väravatest viigistati mänguseis ja ees ootas haarav lõpp.

Kodupubliku rõõmuks lõi Eesti 82. minutil võiduvärava, kui palli toimetas Hispaanlaste väravavõrku Saksamaal Freiburgis jalgpalli mängiv Aleksandr Šapovalov. 

Eesti U17 koondise jaoks oli see sõprusturniir ettevalmistuseks järgmisel suvel toimuvaks koduseks EM-finaalturniiriks. Eesti võõrustab tuleva aasta järgmise aasta 21. maist kuni 6. juunini EMi. Kokku osaleb suurturniiril 16 meeskonda.

Tagasi üles