FCI Levadia ja Nõmme Kalju võtsid kohustuslikud võidupunktid

Tallinna FCI Levadia mängumehed juubeldamas.

FOTO: Eero Vabamägi/Postimees

Täna anti Premium liigas avavile 31. voorule, kus läksid esimestena vastamisi Nõmme Kalju - Maardu Linnameeskond ja FCI Levadia - Tallinna Kalev. Mõlemad pealinna suurklubid ei vääratanud ning võtsid hädavajalikud võidud.

FCI Levadia alistas kalevlased ülimalt napi 1:0 skooriga. Värava autoriks märgiti 37. minutil Evgeni Osipov.

Kalju seevastu korraldas Hiiu staadionil korraliku väravatesaju. Otsa tegi lahti 13. minutil Aleksandr Volkov. 1:0 eduseisult mindi ka poolajapausile. Teine vaatus algas nõmmekate poolelt juba hoogsamalt ning eelmise hooaja meistrite eest sai jala valgeks Andri Markovitš. 61. minutil lisas Aleksandr Kulinitš veel ühe kolli. Maardu jalgpalliklubi piinad lõpetas Peeter Kleini 84. minuti tabamus.

Kui Nõmme Kalju on tiitliheitlusest väljas, siis Levadia jaoks olid tänased võidupunktid ülimalt olulised. 70 silma annavad neile liigatabelis teise koha, liider FC Florast jäädakse maha viie punktiga.

Kalju paikneb pingereas neljandal positsioonil, kuid ka nemad ei saa lõdvaks lasta, sest Paide Linnameeskond juhib nende ees ühe punktiga. Hooaja lõpuni on jäänud kõigest viis vooru.

Tagasi üles