Alexis Sanchez.
Alexis Sanchez. Foto: JENNIFER LORENZINI / REUTERS

Suvel Inglismaalt laenulepingu alusel Itaalia kõrgliigasse siirdunud Tšiili rahvuskoondislane Alexis Sanchez lõi Milano Interi eest värava, kui aitas koduklubil alistada 3:1 Sampdoria.

Inter asus vastasseisu juhtima 20. minutil, kui vastaste väravavahi mängis üle Stefano Sensi. Kaks minutit hiljem saabus Sancheze tähetund, kes realiseeris juhtvärava autori Sensi resultatiivse söödu. 2:0 eduseisult mindi ka poolajapausile.

Teises vaatuses suutis tšehh Jakub Jankto kodumurul mänginud Sampdoria kaotusseisu vähendada, kuid tagasituleku lootuse purustas 61. minutil Roberto Gagliardini.

Lisaks väravale kerkis Manchester Unitedi hingekirja kuuluv Sanchez ka matši antikangelaseks, sest teise poolaja esimestel minutitel saatis peakohtunik mehe teise kollase kaardiga pingile puhkama.

Võit tagas Interile Seria A esikoha (18 punkti), edestades 35-kordset Itaalia meistrit Torino Juventust kahe silmaga. Sampdoria vireleb kolme punktiga liigatabeli viimasel astmel.

Tšiili koondislase värav (alates 0:45):