Kalevi võimalus? Himki tuli Tallinna mitme staari ja kokku seitsme mängijata

Aleksei Švedi täna Tallinnas ei näe.

FOTO: Sergei Savostjanov / TASS / Scanpix

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond alustab täna VTB Ühisliiga hooaega mitme mängijata, kuid vastu astuval BC Himkil on veelgi suuremad kaod.

Himki kodulehe teatel sai eelmises, Zielona Goraga peetud mängus vigastada lätlasest tagamees Dairis Bertans, kes jäi Venemaale end ravima. Samuti ei sõitnud vigastuste tõttu Tallinna venelastest staarid Aleksei Šved ja Timofei Mozgov ning veel Anthony Gill, Chris Kramer, Pjotr Gubanov ega Jevgeni Valijev.

«Seetõttu võtsime Eestisse kaasa mitu noort mängijat. Ent meil jagub võitmiseks piisavalt jõudu. Kalevi koosseis on suurel määral vahetunud, kuid nende stiil on endine: nad mängivad kiirelt ja võitlevad kõvasti, me ei oota kerget mängu. VTB liigas on kõik meeskonnad heal tasemel ja ohtlikud, lisaks mängib Kalev kodus, nii et ootame samasugust võitlust nagu hiljutises kohtumises Zielona Goraga,» rääkis Himki peatreener Rimas Kurtinaitis klubi kodulehele.

Kolmapäeval oli Himki kodus saanud Poola klubist Zielona Gora jagu vaid 79:75. Kas vastase probleemid annavad Kalevile võimaluse valmistada liigas teist päeva järjest suurüllatus (eile alistas Krasnojarski Jenissei Moskva CSKA 80:71), näeme juba kell 16 Rocca al Mares algavas mängus.

Tagasi üles