1468 päeva ootamist sai läbi, Balotelli tegi Itaalia kõrgliigas skoori

Balotelli koos Napoli särki kandva tütrega
Balotelli koos Napoli särki kandva tütrega Foto: CESARE ABBATE / EPA

Jalgpallimaailma paha poiss Mario Balotelli lõi peale 1468 päeva Itaalia kõrgliigas Serie A-s värava. Balotelli väravast palju kasu polnud, sest itaallase koduklubi Brescia pidi vastu võtma 1:2 kaotuse Napolilt.

Koduväljakul mänginud Napoli avas skoori 13. minutil, kui võrku sahistas belglane Dries Mertens. Vahetult enne poolajavilet suurendas kreeklasest keskkaitsja Kostas Manolas kodumeeskonna eduseisu kaheväravaliseks.

Teisel poolajal lõi Bresca mängumees Sandro Tonali iluvärava, mille VAR tühistas. 67. minutil kandsid külaliste ponnistused vilja - skoori tegi Mario Balotelli. Rohkemaks külalised  võimelised polnud ja Napoli teenis tabelisse kolm punkti.

29-aastane kurikuulus ründaja lõi Itaalia kõrgliigas viimati värava 2015. aasta septembris, kui toona AC Milani särki kandnud 3:2 võidumängus Udinese vastu skoori tegi.

Balotelli naasis kodumaale augustis, kui liitus 3-aastase lepingu alusel kodulinnaklubi Bresciaga.

Napoli jätkab Serie A-s neljandal tabelireal, Brescia paikneb 14. kohal.