Siim-Sander Vene ja Varese said ülisuure võidu (1)

Toimetas Ville Arike
Siim-Sander Vene.
Siim-Sander Vene. Foto: Richard Morgano/LaPresseLaPresse/Richard Morgano / LAPRESSE

Itaalia korvpalliliiga teises voorus said Siim-Sander Vene ja tema koduklubi Varese Openjobmetis püssi paukuma, alistades võõrsil Trieste 92:62.

Seejuures tehti mäng ära esimese poolajaga: avaveerandi järel juhiti 29:13 ja poolajaks juba 54:25! Hooaja avamängus kodus ühele soosikule Sassarile kaotanud Varese pälvis hooaja esimese võidu.

Edus oli suur osa tagamees Josh Mayol, kes paugutas juba esimese veerandajaga 20 ja kokku 32 punkti. Lisaks kogus ta 6 lauapalli, 7 korvisöötu, 5 vaheltlõiget ja ka 6 pallikaotust!

28 minutit mänguaega saanud Vene tegi soliidse esituse: 7 punkti (visked 5/3), 8 lauapalli, 3 korvisöötu, 1 vaheltlõige, ei ühtegi pallikaotust.

Suurfavoriit, Euroliigas mängiv Milano Armani kaotas kodus Bresciale 65:73. Täisedu, kahe võiduga jätkavad Brescia, Sassari, Trento, Bologna Virtus ja Bologna Fortitudo. Üks võit ühest mängust on Cantul ja Cremonal.