Sadio Mane Salahi isekast käitumisest: oleme sõbrad edasi

Sadio Mane

FOTO: Richard Sellers / PA Wire/PA Images

Liverpooli jalgpallur Sadio Mane rääkis Meistrite liiga kohtumise eelsel pressikonverentsil, et saab jätkuvalt hästi läbi meeskonnakaaslase Mo Salahiga. Inglismaa kõrgliiga neljanda vooru kohtumises kohtumises Burnley vastu jättis Salah paremas positsioonis olnud Manele söötmata, mille peale senegallane oma pahameelt ilmekalt välja näitas.

Kolmaspäevase Meistrite liiga kohtumise eel uuritigi Mane käest, kuidas on tema suhted peale intsidenti egiptlasest superstaari Mo Salahiga.

«Vauu! Hea küsimus, aga ma arvan, et sellised olukorrad käivad jalgpalli juurde. Ma olin too hetk pisut frustreeritud, kuna alati sa tahad lüüa rohkem väravaid. Manchester City lööb kuus, seitse või kaheksa väravat - tean, et ka meie oleme selleks suutelised.»

Mane hinnangul Salah lihtsalt ei näinud teda palju kõneainet tekitanud olukorras.

«Ma arvan, et meeskonna jaoks oli oluline, et lööksime nii palju väravaid kui võimalik, aga ta lihtsalt ei näinud mind tol hetkel - selliseid asju juhtub. Ma olin tõesti pisut frustreeritud, aga me oleme edasi väga head sõbrad,» kinnitas 27-aastane jalgpallur.

Tagasi üles