Tipphetked ja järelvaadatav: Tartu ülikool tunnistas soomlaste paremust ja pudenes eurosarjas konkurentsist

Tartu Ülikool vandus Europe Cupi kvalifikatsiooniringi teises kohtumises alla Joensuu Kataja meeskonnale 99:87 ja langes kahe mängu kokkuvõttes edasisest konkurentsist.

Enne mängu:

Kuigi eelringist põhiturniirile pääsemiseks piisab tartlastel täna võõrsil ka kuni viiepunktilisest kaotusest, siis kindlasti ei minda väikest edu hoidma. Avamängu võitis Tartu ülikooli meeskond 78:72 ning sellest seisust jätkati Soomes teist heitlust. 

Kodumängus 21 punktiga hiilanud Kregor Hermet ütles eelmisel kolmapäeval Tartus peetud matši kohta, et mõned asjad tulid hästi välja,  kuid on ka palju parandamisruumi. «Sellise emotsiooni pealt on hea edasi minna. Me ei andnud raskematel hetkedel alla, suutsime kaitses juurde panna. Mažeika oli pärast nelja vea tegemist tubli ja püsis lõpuni mängus, aitas rünnakut juhtida ja kaitses püüdsid teised teda aidata. Soomes peame lauapallid paremini kätte saama ja vabavisetel vähem eksima.»

Tartlaste peatreener Priit Vene ütles, et soomlased hoidsid päris head tempot ja nende kõik liinid on meie omadest suuremad. «Peame kordusmänguks tegema teatud korrektuurid vastase põhitsentri vastu tegutsemisel,» lisas ta.

Esimeses mängus olid Joensuu resultatiivsemad võõrleegionärid Brandon Cortez Walters ja Jarred Ogungbemi-Jackson vastavalt 19 ja 17 punktiga.

Kogu mäng järelvaadatavana:

Tagasi üles
Back