PM Walesis. Neuville tiitliheitlusest: kõik on veel võimalik

Thierry Neuville

FOTO: Sander Ilvest

MM-sarjas sarnaselt Ott Tänakule karjääri esimest MM-tiitlit jahtiv Thierry Neuville on jäänud keerulisse seisu. Walesi rallil sai ta Tänaku järel teise koha ning kokkuvõttes kaotab ta eestlasele juba 41 punktiga.

«Kogu nädalavahetus oli äärmiselt pingeline heitlus keerulistes tingimustes Tänaku ja Ogier'iga. Jään autoga väga rahule, kuid tulemus on pettumus. Kindlasti pidanuks Tänakut edestama, andsime endast kõik, kuid eestlane oli ikkagi parem,» võttis belglane nädalavahetuse kokku.

Selleks, et võimalused tiitli võitmiseks säliliksid ka pärast Hispaaniat, peame kindlasti ralli võitma ja lootma, et Tänak ei teeniks väga palju punkte. Kõik on veel võimalik, eriti rallisarjas, kus oleme varasemalt näinud, et õnnetused ei hüüa tulles,» arvas Neuville. 

«Kombinatsioon mitmest pisiasjast jääb meil tihti puudu, et ideaalne nädalavahetus kokku panna. Toyota on väga konkurentsivõimelise auto kokku pannud ning olgugi, et oleme nendele lähemale jõudnud, siis peame veel vaeva nägema,» selgitas Neuville, miks nende masin ei ole juba pikemat aega võidutsenud. 

Tagasi üles