Video: Fognini ja Murray vahel läks väljakul sõimlemiseks

Fabo Fognini

FOTO: CHINE NOUVELLE/SIPA / CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

Shanghai Masters ATP1000 tenniseturniiril kohtusid teises ringis itaallane Fabio Fognini ja Andy Murray. Pärast jaanuarikuist operatsiooni esimesi üksikmängu võistlusi tegev britt jäi Fogninile dramaatilises matšis alla 6:7 (4), 6:2, 6:7(2). Matši käigus läks meeste vahel tõeliseks sõnasõjaks.  

Raevunud Andy Murray süüdistas pärast kibedat kolmes setis saadud kaotust Fabio Fogninit kriitiliste punktide ajal valjult häälitsemises. 

Mängijad pakkusid publikule üle kolme tunni kestnud tenniselahingule lisaks veel ka korraliku sõnasõja. 

32-aastane Murray lausa käskis Fogninil vait jääda: «Shut up!». Murray ütles: «Mina ei tea, kes karjus. Vaatasin sinna, kust hääl tuli. Tema (Fognini) ütles mulle, et mida ma vahin, et ma ei vaataks tema poole.» 

«Hääl tuli tema poolt, tema karjus väljakul punkti ajal. See on reeglite vastane. Nii ei tohi teha. See segab mängimist,» lisas britt.

Vaata tenniseässade sõnavahetust siit:

;

Kolmekordne suure slämmi turniiri võitjal oli otsustavas setis kasutada ka kaks matšpalli, kuid itaallasel õnnestus need päästa. 

«Fabio tahtis ilmselt minuga suhelda, kuid ma ei lase endaga niimoodi väljakul käituda,» selgitas Murray tekkinud sõnelust pärast mängu. 

Maailma 12. reket Fognini kohtub kuueteist parema hulgas seitsmendana asetatud Venemaa tennisisti Karen Hatšanoviga. 

Tagasi üles