Gnabry lõi Saksamaa rekordi, sõprusmäng Argentinaga lõppes 2:2

Toimetas Ville Arike
Serge Gnabry tähistab Argentina vastu löödud väravat.
Serge Gnabry tähistab Argentina vastu löödud väravat. Foto: Revierfoto via www.imago-images.de / imago images/Revierfoto

Eesti jalgpallikoondise pühapäevane vastane Saksamaa mängis eile Dortmundis sõpruskohtumises Argentinaga 2:2 viiki. Võõrustajate ründaja Serge Gnabry võttis enda nimele ühe rekordi.

Nimelt avas Gnabry 15. minutil skoori ning sellega tõusis ta mängijaks, kes on Saksamaa koondises kõige kiiremini suutnud lüüa 10 väravat. Temal kulus selleks 11 mängu, seni püsis tippmark 13 matšiga Miroslav Klose käes.

Kai Havertz suurendas seitse minutit hiljem sakslaste edu juba 2:0-le, kuid sellest õhtust siiski ei saanud Argentina jaoks põrgut. Külalised tulid mängu tagasi teisel poolajal: 65. minutil skooris Lucas Alario ja 85-ndal Lucas Ocampos.