Firmino skooris, aga Brasiilia mõõnaperiood jätkub

Kris Ilves
Roberto Firmino.
Roberto Firmino. Foto: WALLACE WOON / EPA

Staaridest kubisev Brasiilia jalgpallikoondis leppis Singapuris peetud sõprusmängus 1:1 viiki Senegaliga.

Brasiilia asus mängu juba üheksandal minutil juhtima, kui Gabriel Jesusi söödu realiseeris tabamuseks Roberto Firmino. Lõppseisu vormistas avapoolaja esimesel lisaminutil Famara Diedhiou, kes realiseeris 11 meetri karistuslöögi.

Brasiilia algkoosseisus olid Ederson (Manchester City), Alex Sandro (Torino Juventus), Thiago Silva (PSG), Marquinhos (PSG), Dani Alves (Sao Paulo), Casemiro (Madridi Real), Arthur (Barcelona), Philippe Coutinho (Barcelona), Jesus (Manchester City), Neymar (PSG) ja Firmino (Liverpool).

Suvel kodumaal toimunud Copa America võitjaks kroonitud Brasiilia on sügisel pidanud kolm sõprusmängu, kuid võiduarve on jätkuvalt avamata. Brasiilia mängis eelmisel kuul 2:2 viiki Kolumbiaga ja kaotas 0:1 Peruule. Eeloleval pühapäeval minnakse sõprusmängus vastamisi Nigeeriaga.

Brasiilia eelmine kolmemänguline võiduta periood pärineb aastast 2013. Toona kaotati Inglismaale ning mängiti viiki Itaalia ja Venemaaga. Tegu oli samuti sõprusmängudega.