Ungari rahvuskangelane sattus seksi- ja narkoskandaali

Zsolt Borkai

FOTO: facebook.com

Ungari rahvuskangelane Zsolt Borkai, kes tuli 1988. aastal riistvõimlemises olümpiavõitjaks, on sattunud seksi- ja narkoskandaali keskmesse. 54-aastane Borkai on hetkel võimupartei poliitik ning ametis Györi linnapeana.

Borkai on Ungaris väga kuulus inimene, olümpiavõitjat ja tunnustatud poliitikut on tabanud nüüd, mõned päevad enne kohalikke valimisi, elu süsimustem periood. Päevavalgele on tulnud fotod ja videod, kuidas muidu viks ja viisakas abielumees luksusjahil Aadria merel kokaiini tarvitab, prostituutidega hullab ja ohtralt vägijooke pruugib.

Foto- ja videomaterjal pärineb eelmisest aastast. Borkai ise ütles, et tegi vea ja kahetseb. 

«See kõik juhtus nii ammu,» rääkis Györi meer eelmise aasta sündmuste kohta. «Rahvas valimistel otsustab, kas tahavad veel mind linnapeana näha või mitte. Kas jätkame 13 aastat tagasi koos alustatud teekonda või mitte. Niisama ma ametist ei loobu.»

Borkai seiklustele Aadria merel heidab varju veel fakt, et tema külaline jahil oli Ungaris kurikuulus ärimees-advokaat, «kurjuse kaitsjaks» kutsutud Zoltan Rakosfalvy. Koos olid nad vahepeatusel Horvaatias hiigelsumma salajasele pangakontole pannud.

Zsolt Borkai

FOTO: facebook.com

Tagasi üles