KHL tuleb taas Tallinnasse: Helsingi Jokerit peab kaks kohtumist Tondiraba jäähallis

2018. aastal Tallinnas peetud kohtumine: Helsingi Jokerit vs Tšerepovetsi Severstal

FOTO: Sander Ilvest

2020. aasta jaanuaris võõrustab Helsingi Jokerite hokimeeskond Tondirabas kahel järjestikusel õhtul Tšerepovetsi Severstali, kellega kohtuti Tallinnas ka 2018. aastal.

Hooajal 2019/2020 peetakse KHLis vaid kaks kohtumist väljaspool riike, kes on liigaga ametlikult ühinenud – see võimalus jäi Jokeritele ja Tallinnale. Ka eelmisel hooajal pidasid Jokerit kaks kohtumist Tallinnas, toona olid nende vastaseks Moskva Spartak ja samuti Tšerepovetsi Severstal. Siis võitsid soomlased KHLi Lääne konverentsi kohtumises Severstali 3:2 ja Spartakit lisaajal 4:3. Kahel õhtul oli Tondirabas tookord hokit vaatamas kokku ca 10 000 inimest.

Jokerite klubis on suvega toimunud oluline muudatus ja klubi suuromanikuks sai Jari Kurri, läbi aegade üks paremaid soomlasi NHLis. Aastaid kuulus Jokerite hokiklubi soomlasest spordiärimehele ja poliitikule Hjallis Harkimole ning Venemaa president Vladimir Putini lähikonda kuuluvatele Gennadi Timtšenkole ja Roman Rotenbergile.

Jokerite meeskonna rahvusvaheliste koostööprojektide juhi Miika Haapala sõnul oli 2018. aasta oktoobris peetud Tallinn Hockey Weekend suurepärane üritus koos kahe huvitava mänguga. Atmosfäär oli hea ja nii Eesti kui ka Soome hokifännid nautisid maailmatasemel jäähokit. Sellest johtuvalt on Jokeritel väga hea meel tulla taas Tallinnasse Tondiraba Jäähalli. Kahel järjestikusel päeval peetavad mängud Severstali vastu reedel ja laupäeval tagavad, et tuleb taas fenomenaalne atmosfäär. Jokerit ootavad taas kõiki eestlasi KHL hokit nautima!

Mängud Tondirabas peetakse 10. ja 11. jaanuaril.

Tagasi üles